Golvlampa Kina

Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina
Golvlampa Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Kina, skuren dekor, höjd ca 172 cm

Smärre skador

603649

2019-01-05