Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Kina, skuren dekor, höjd ca 172 cm
Smärre skador
603649
2019-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här