Bordslampor 1900-tal

Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 2 par, 1900-talets andra hälft, mässing, varav 1 par märkta IA TYP 1723, total höjd inkl skärm ca 49-57 cm

Zustandsbeschreibung

603671

2019-01-07