Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Schack mot grönbakgrund, monogramsignerad SH, HC, färglitografi, bladmått ca 47,5x63 cm

Oramad, gulnader i marginalen

603675

2019-01-22