Bord med marmorskiva

Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, underrede i mässing, skiva i vit marmor, höjd ca 57, 56x56 cm

Skivan med mindre nagg

603681

2019-01-04