Fruls Tilpo
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
FRULS TILPO (född 1960): "Evakuering av pueril pittoreskism" signerad och daterad på framsidan samt baksidan FrulsTilpo 1990, olja på duk, 96x125 cm
UTSTÄLLD
Galleri Lanterna, Västerås, 1992 - separatutställning
Mindre brukslitage, oramad
603683
2019-01-03