Fruls Tilpo

Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): "Evakuering av pueril pittoreskism" signerad och daterad på framsidan samt baksidan FrulsTilpo 1990, olja på duk, 96x125 cm

UTSTÄLLD
Galleri Lanterna, Västerås, 1992 - separatutställning

Mindre brukslitage, oramad

603683

2019-01-03