Skåp nyrenässans
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, med lådor, fanérat i valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, svarvade dragknoppar, höjd ca 122, 85x35, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre skador, delvis blekt, 4 dragknoppar saknar pärlemorinläggningar
603685
2019-01-04