Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, med lådor, fanérat i valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, svarvade dragknoppar, höjd ca 122, 85x35, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre skador, delvis blekt, 4 dragknoppar saknar pärlemorinläggningar

603685

2019-01-04