Skinnfåtölj Stordal

Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal
Skinnfåtölj Stordal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 19/2000-tal, Norge, märkt Stordal, klädsel i rött skinn, 4-delad centralfot i borstat stål, snurrfunktion

Smärre slitage/fläckar

603687

2019-01-03