Bokskåp nyrokoko

Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, fanerat med mahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, krön med rikt skuren dekor, invändig hyllinredning, höjd ca 230,106x41 cm, nyckel medföljer

Fanerbortfall, slitage

603688

2019-01-04