Karl Göte Bejemark skulptur

Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur
Karl Göte Bejemark skulptur

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): Nils Ferlin på parkbänken, signerad, mörkpatinerad brons, längd 14,5 cm, höjd 9 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till nuvarande ägares familj

603690

2019-01-08