Harry Booström oljemålning

Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Landskap", signerad Booström, daterad -73, olja på plåt, ca 11,5x11cm, uppfäst på pappannå 20x17,5 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till nuvarande ägares familj

603698

2019-01-08