Harry Booström oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Landskap", signerad Booström, daterad -73, olja på plåt, ca 11,5x11cm, uppfäst på pappannå 20x17,5 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till nuvarande ägares familj
603698
2019-01-08