Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HAGSTRÖM, Deluxe, elbas, formgiven 1961
Slitage, skador, saknar pärlemor samt del av list, utbytt stränghållare, i behov av intornering
603704
2019-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här