Carl Fredrik Reuterwärd färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition i blått, signerad Reuterswärd, numrerad HC med inskription, färglitografi, bladstorlek ca 80.5x59.5 cm

Ej examinerad ur ramen

603723

2019-01-07