Olle Baertling
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Danse lyonnaise ur Angles of Baertling, signerad Baertling 187/300, daterad 1951-68, blad 7 ur sviten, färgserigrafi, vildmått ca 17x23 cm,
PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm
603726
2019-01-27