Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Danse lyonnaise ur Angles of Baertling, signerad Baertling 187/300, daterad 1951-68, blad 7 ur sviten, färgserigrafi, vildmått ca 17x23 cm,

PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

603726

2019-01-27