Lars Erik Falk
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LARS ERIK FALK (1922-2018): Modul Relief 58, signerad och daterad Lars Erik Falk 1980, bemålad aluminiumlprofil och trä, ca 64x43, djup 5,5 cm,
PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm
603729
2019-01-27