Lars Erik Falk

Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk

Såld för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LARS ERIK FALK (1922-2018): Modul Relief 58, signerad och daterad Lars Erik Falk 1980, bemålad aluminiumlprofil och trä, ca 64x43, djup 5,5 cm,

PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

603729

2019-01-27