Palmvinbehållare

Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare
Palmvinbehållare

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

PALMVINBEHÅLLARE, skuret trä beklätt med kaurisnäckor, 1900-tal, höjd 117 cm

Proveniens: tronföljaren Titta Chare Maurice (1889-1983), därefter hans familj

603734

2019-01-14