Olle Baertling Ira

Olle Baertling Ira
Olle Baertling Ira
Olle Baertling Ira
Olle Baertling Ira
Olle Baertling Ira
Olle Baertling Ira

Såld för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ira, 1960-61, ur: "Les Triangels de Baertling", signerad och numrerad Baertling 54/100, färgserigrafi, bildmått ca 74x38 cm

Mindre ytmärke

603735

2019-01-27