Klubbat för:
15 500 SEK
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Ira, 1960-61, ur: "Les Triangels de Baertling", signerad och numrerad Baertling 54/100, färgserigrafi, bildmått ca 74x38 cm
Mindre ytmärke
603735
2019-01-27