Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (3) "Folk i trappan" signerad och numrerad Staffan Hallström 11/24, färglitografi/provtryck, bladmått ca 71x55 cm samt provtryck ca 81x58 cm

Oramade, fläckar, hanteringsveck

603745

2019-01-22