Staffan Hallström
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (3) "Folk i trappan" signerad och numrerad Staffan Hallström 11/24, färglitografi/provtryck, bladmått ca 71x55 cm samt provtryck ca 81x58 cm
Oramade, fläckar, hanteringsveck
603745
2019-01-22