Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Elevateljén", monogramsignerad SH, HC V, färglitografi, bladmått ca 47,5x63 cm

Oramad, fläck i marginalen

603748

2019-01-22