Tillbaka till katalog
Butiksskylt från Ajas Shop
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
BELYST SKYLT, från "Ajas Shop", 1950-tal, stomme i metall med skärmar i rödlackerad plast, invändigt belyst, höjd ca 105x95 cm
Historik: Hängt vid Ajas Shop på St. Eriksgatan i Stockholm.
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
603749
Datum:
2019-01-01