Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "Elevateljén", monogramsignerad SH, gouacherad färglitografi samt provtryck med blindstämpel, bladmått ca 47,5x63 cm vardera

Oramad, gulnader, skador/veck

603750

2019-01-22