Staffan Hallström
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "Elevateljén", monogramsignerad SH, gouacherad färglitografi samt provtryck med blindstämpel, bladmått ca 47,5x63 cm vardera
Oramad, gulnader, skador/veck
603750
2019-01-22