Paret fåtöljer "Capri" design Johannes Andersen

Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer
Paret fåtöljer

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtöljer, 1 par, Trensum, 1960-tal, klädsel i grönmelerad ulltextil, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage och fläckar

603751

2019-01-06