Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "T-bane miljö", monogramsignerad och numrerad SH 70/75, färglitografi, bladmått ca 54,5x76,5 cm samt Etapptryck, monogramsignerad, Paris, ca 54,5x76,5 cm

Oramade, gulnader/fläckar, hanteringsveck

603754

2019-01-22