Äldre utländsk grafik

Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 11 st, 1600-1900-tal, olika motiv bl a Kungliga palatset i Isfahan, Karl X, efter olika konstnärer bl a Pieter van Lisebetten, Carlo Bozzolini, van Dyck, Martinus Heems, varierande mått

Ej genomgångna, beskurna, delvis med skador

603758

2019-01-08