Äldre utländsk grafik
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 11 st, 1600-1900-tal, olika motiv bl a Kungliga palatset i Isfahan, Karl X, efter olika konstnärer bl a Pieter van Lisebetten, Carlo Bozzolini, van Dyck, Martinus Heems, varierande mått
Ej genomgångna, beskurna, delvis med skador
603758
2019-01-08