Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "Kvinna mot klippa", signerade Staffan Hallström, 12/125 samt 36/125, litografier, bladmått ca 50x39,5 cm

Oramade, gulnader/fläckar

603759

2019-01-22