Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (2) "Kvinna mot klippa", signerade Staffan Hallström, 12/125 samt 36/125, litografier, bladmått ca 50x39,5 cm
Oramade, gulnader/fläckar
603759
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här