Olle Skagerfors litografi

Olle Skagerfors litografi
Olle Skagerfors litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad, 25/200, litografi, bladmått ca 63x45,5 cm

Oramad, gulnader

603760

2019-01-22