Lars Nordström

Lars Nordström
Lars Nordström
Lars Nordström
Lars Nordström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS NORDSTRÖM (1931-2001): "Lagan", signerad, olja på duk, ca 91x89 cm

603767

2019-01-01