Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MORTEL, med hänklar och stöt, 1800-tal, mässing, signerad O.D, höjd ca 20 cm
Slitage, märken
603768
2019-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här