Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv från Lilla Nassa, signerad roland S, numrerad 9/50, dedikation till Gunnel från Roland S, färglitografi, ca 7,5x31 cm

603775

2019-01-04