Roland Svensson blyerts

Roland Svensson blyerts
Roland Svensson blyerts

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): brygga, signerad med dedikation till Gunnel från Roland S, daterad -43, blyerts, ca 34x28 cm

gulnat papper

603776

2019-01-04