Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHARLES SILLEM LIDDERDALE (1831-1895): porträtt, olja på duk, ca 51x42 cm
Utställd: Omell Galleries, London
smärre slitage
603783
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här