C S Lidderdale oljemålning

C S Lidderdale oljemålning
C S Lidderdale oljemålning
C S Lidderdale oljemålning
C S Lidderdale oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHARLES SILLEM LIDDERDALE (1831-1895): porträtt, olja på duk, ca 51x42 cm

Utställd: Omell Galleries, London

smärre slitage

603783

2019-01-04