G Stoopendaal oljemålning

G Stoopendaal oljemålning
G Stoopendaal oljemålning
G Stoopendaal oljemålning
G Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GEORG STOOPENDAAL (1866-1953): Timmerdragande häst, signerad G. Stoopendaal, olja på duk, 83x125 cm

Zustandsbeschreibung

603784

2019-01-01