Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GEORG STOOPENDAAL (1866-1953): Timmerdragande häst, signerad G. Stoopendaal, olja på duk, 83x125 cm
Zustandsbeschreibung
603784
2019-01-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner