Alvar Aalto bord Artek

Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

ALVAR AALTO, bord, 1900-talets slut, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, höjd ca 72, 150x88 cm

Sedvanligt slitage

603786

2019-01-10