Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, bord, 1900-talets slut, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, höjd ca 72, 150x88 cm
Sedvanligt slitage
603786
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här