Klubbat för:
Osåld
Utropspris
700 EUR
ALVAR AALTO, två fåtöljer, 1900-talets slut, Artek, model 406, stommen i lackad björk, sits i flätad sadelgjord, höjd ca 87, bredd 60 cm
Slitage på sadeljord, repor, fläckar, hack.
603787
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här