Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
MAURI HEINONEN (1926-2010): Stilleben med frukter och kanna, signerad samt daterad -98, olja på duk 43x49 cm.
603789
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här