Mauri Heinonen oljemålning

Mauri Heinonen oljemålning
Mauri Heinonen oljemålning
Mauri Heinonen oljemålning
Mauri Heinonen oljemålning
Mauri Heinonen oljemålning
Mauri Heinonen oljemålning
Mauri Heinonen oljemålning
Mauri Heinonen oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

MAURI HEINONEN (1926-2010): Stilleben med frukter och kanna, signerad samt daterad -98, olja på duk 43x49 cm.

603789

2019-01-10