Veikko Takala oljemålning

Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

VEIKKO TAKALA (1923-2008): "På hösten", signerad samt daterad -67, olja på pannå, 83x40 cm

603790

2019-01-10