Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
VEIKKO TAKALA (1923-2008): "På hösten", signerad samt daterad -67, olja på pannå, 83x40 cm
603790
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här