Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 EUR
SOFFBORD, teak, 1960-tal, höjd 46,5, 120x60 cm
Slitage och torkat lack, glasskiva med nagg.
603813
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här