Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 EUR

SOFFBORD, teak, 1960-tal, höjd 46,5, 120x60 cm

Slitage och torkat lack, glasskiva med nagg.

603813

2019-01-11