Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
EERO SAARINEN, SOFFBORD "Tulip", Eero Saarinen,
rund skiva av svart marmor, vitlackerad rund pelarfot, diameter 40, höjd 52cm.
Bruksslitage. Repor. Fläckig skiva. Lackskador. Större nagg.
603814
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här