Skansen

Skansen
Skansen
Skansen
Skansen
Skansen
Skansen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, monogramsignerad C.S, daterad 1914, ca 72x100 cm

603829

2019-01-05