Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, monogramsignerad C.S, daterad 1914, ca 72x100 cm
603829
2019-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här