Soffa
2019-01-05
603830
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1940-tal, fotställning i mahogny, textilklädd, sitthöjd ca 37 cm, längd ca 154 cm
Slitage, märken, fläckar