Svenolov Ehrén färgträsnitt

Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): 6+1 st, Stockholmsmotiv, signerade och daterad Svenolov Ehrén 76-79, numrerade , färgträsnitt, varierande mått, 1 porträtt medföljer

Oramade

603832

2019-01-06