Nils Kreuger akvarell kalmarmotiv

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Kalmarmotiv, akvarell signerad och daterad 26:e augusti 1918, bildstorlek 25 x 35 cm

603863

2019-01-03