Ercole Magrotti oljemålning

Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERCOLE MAGROTTI (Italien 1890-1967): Motiv från Venedig, signerad, olja på duk, ca 69x50 cm

603865

2019-01-03