Leif Robert Eriksson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF ROBERT ERIKSSON (född 1939): "Dungen", signerad L Robert E, olja på duk, ca 60x50 cm

603868

2019-01-03