Loui Legrand etsning

Loui Legrand etsning
Loui Legrand etsning
Loui Legrand etsning
Loui Legrand etsning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

LOUIS LEGRAND (Frankrike, 1863-1951): Komposition, signerad, etsning, ca 35,5x47,5 cm

603869

2019-01-03