Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1800-talets andra hälft, blandstil, skuren dekor i mahogny, bordet fanérat med rotfanér, 2 lådor i sargen, spegeln med ljusarmar i mässing, höj- och sänkbar, höjd ca 166 cm

Bruksslitage, spegelglaset med fläckar

603875

2019-01-03