Remmare 1900-tal

Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMMARE, 23 st, 1900-talets första hälft, gult glas, graverad dekor i form av vinrankor, höjd ca 21 cm

603877

2019-01-04